JO WhatsApp Contact Button

دکمه تماس با شماره موبایل

پوشش کار تهران از 1347 ...

شرکت پوشش کار تهران به شماره ثبتی 118323 در اداره ثبت شرکتهای تهران و با نیم قرن تجربه (از سال 1347) در عرصه طراحی، تولید و اجرای نورگیرهای ساختمانی و انواع پوشش های نوین ساختمانی از پیشگامان این صنعت در ایران به شمار می رود. این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و داشتن کادری متخصص و مجرب توانسته پوشش های جدید ساختمانی را از طراحی تا تولید و نصب با بهترین کیفیت و خدمات به مشتریان خود عرضه نماید. کارنامه درخشان این شرکت در اجرای پروژه های متعدد مسکونی، اداری و تجاری و... در تمام نقاط ایران گواهی بر این ادعاست.

عمده فعالیت این شرکت عبارتنداز تولید نورگیرهای حبابی (کوپل)، اجرای انواع پوشش های سقف مانند سقف پارکینگ، سقف پل های عابر پیاده، سقف استخر، نورگیرهای پشت بام، سقفهای کاذب، سقف حیاط خلوت و پاسیو، آلاچیق و گلخانه، طراحی و تولید انواع سایبان، باران گیر، انواع کیوسک تلفن های داخلی و عمومی، باجه خودپرداز بانکها ATM ، آرک ورودی مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و ورزشی، عرضه انواع ورق های اکریلیک و پلی کربنات تک جداره و چند جداره و....

شرکت پوشش کار با اتکاء به تکنولوژیهای جدید اقدام به خرید و راه اندازی خطوط تولید با تجهیزات و ماشین آلات مدرن نموده و همچنین در تولیدات خود از مواد باکیفیت خارجی استفاده می کند تا محصولی مرغوب تولید و عرضه شود. محصولات و خدمات نصب و اجرای این شرکت دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. خط مشی و سیاست این شرکت مبتنی بر اصل مشتری مداری بوده و هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان به بهترین نحو ممکن است.

این شرکت در سالهای 1389 و1390 بعنوان تولیدکننده برتر و نمونه در بین رقبای خود انتخاب گردید.

کارخانه تولید شرکت پوشش کار با مساحت 1200 مترمربع در منطقه بومهن-تهران واقع شده و مجهز به دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیاست و با استفاده از مواد اولیه مرغوب از برندهای معروف دنیا سعی دارد بهترین و مطلوب ترین خدمت را به مشتریان ارائه نماید. زیرا بر این باوریم که فروش پایان معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

نکته مهم و بسیار حائز اهمیت در تولید پوششهای سقف و استفاده از محصولات و مواد اولیه، سازگاری(eco-friendly) آنها با طبیعت و محیط زیست و عدم تولید آلاینده های شیمیایی در محیط زندگی و هواست. چون مشاهده شده است گاهی محصولات تولیدی از مواد نامرغوب و غیراستاندارد موجب بروز انواع آلودگی های زیست محیطی حتی بیماری شده و صدمات جبران ناپذیری برجای گذاشته است.

 

رضایت شما آرزوی قلبی ماست . 

مدیریت - پوشش کار تهران

 

افتخارات پوشش کار تهران

 

 

خدمات مادر 3 مرحله

 پوشش کار تهران

اولین طراح و مجری پوشش های ساختمانی در ایران

 

ثبت درخواست بازدید

ثبت درخواست بازدید

پس از ثبت درخواست کارشناسان شرکت پوشش کار تهران در اسرع وقت جهت بازدید به محل مراجعه و بررسی های لازم صورت خواهد پذیرفت.

طراحی و برآورد هزینه

طراحی و برآورد هزینه

متخصصان شرکت پوشش کار تهران پس از بازدید بهترین و مقرونه بصرفه ترین طرح را به شما ارائه خواهند نمود .

عقد  قرارداد و اجرای پروژه

عقد قرارداد و اجرای پروژه

پس از ثبت نهایی و تایید طرح از جانب مشتری تیم اجرایی پوشش کار در اسرع وقت اقدام به اجرای پروژه خواهند نمود .

بالا